Připravované akce do konce školního roku

Na oslavy Mezinárodního dne dětí se vždy velmi těšíme. Jednak je to svátek, kdy už bývá hezké počasí a za druhé je to svátek, kdy jsou děti nejhodnější, protože vědí, že se odměny jen hrnou a akce střídá akci. Pro letošní rok jsme vybrali: Dětský den pro mateřinky na ZŠ Barvířská, Dětský den v kasárnách a návštěvu kouzelníka ve školce. O akcích Vás budeme informovat a nějaké fotky pořídíme. Následující týden se do školky přijedou podívat psí kamarádi, kteří jsou používány pro canisterapii a děti naučí, jak se k cizím pejskům chovat. Blíží se nám konec školního roku, tak se i společně vyfotíme na památku do alba a ještě dvakrát navštívíme Naivní divadlo s pohádou Janek a kouzelná fazole a festivalovou Vlk a hlad. Na projekt Indiánské léto jsme od města Liberce dostali grant, tak si užijeme indiánských her a pohádek ve dnech 13. - 24.6. Se školáky se rozloučíme 23. 6. u společného posezení s rodiči, opečeme nějaké buřtíky a popovídáme si o tom, co jsme během roku společně zažili. Školní výlet máme naplánovaný na 28. 6., kdy odjedeme vlakem do Oldřichova v Hájích na ekofarmu za zvířátky. A pak huráááá na prázdniny, za sluncem, vodou a volnými dny.