Velikonoční tvoření s rodiči

Ve středu 13.4. se naše školka rozrostla o velkou rodinu tvořivých dospěláků. Přišli maminky, taťkové, babičky, dědové i tetičky a starší sourozenci, aby si s našimi dětmi vyrobili něco pěkného na velikonoční stůl a výzdobu domovů. Bylo příjemné pozorovat děti s jejich rodiči, jak se společně snaží vytvořit ta nejkrásnější dílka. Někomu se podařilo obejít všechny nabízené aktivity, někdo setrval u jedné a odnášel si domů plnou náruč drobností. Největší odměnou byla rozzářená očka dětí, které se snažily svým nejbližším ukázat, jak ve školce pracují a jak jsou šikovní. Moc děkujeme všem za opravdu početnou návštěvnost a jejich čas věnovaný dětem. Přikládám pár fotografií, které atmosféru přiblíží lépe.