Vánoční besídka

21. 12. se v mateřské školce poprvé rozsvítil stromeček a netrpělivě jsme očekávali příchod Ježíška. Pozvali jsme všechny mamky, taťky, babičky, dědečky, strýčky i tetičky a společně jim zazpívali několik písniček, koled a ukázali jsme jim, co jsme se naučili. Na stolech vonělo vánoční cukroví od maminek, káva a vánoční punč. Když zazvonil zvoneček pod stromečkem děti našly dárky, které s společně s rodiči prohlédly a nejeden rodič se nechal strhnout a skládal stavebnici nebo si zahrál s dětmi novou hru. Všem těmto rodičům děkujeme, že dětem vytvořili pěknou vánoční atmosféru. Zvláštní poděkování patří manželům Zikešovým, kteří dětem pod stromeček nadělili krásné dárky, a udělali jim tím radost. Celá akce byla nafocena (cca 150 fotek) i s videodokumentací. CD jsou k dispozici za symbolickou 50,- Kč.