Vánoční besídka

Letošní vánoční besídku jsme pojali divadelně a s dětmi nastudovali divadelní kus Jak snížek neměl svoji barvu. Snížek byl tak smutný, že prosil všechny barvy v přírodě o barvičku, ale nikde neuspěl až u kytičky, která mu dala svoji bílou a za to zase on jí věnoval své jméno a může nosit název sněženka. Tak to bylo stručné převyprávění děje, které bylo doplněno písničkami a velké herecké výkony byly odměněny potleskem. Vánoční náladu nám připomněla koleda a zimní písnička. Maminky napekly cukroví a příjemnou atmosféru doplnilo vzájemné povídání, vzájemná přání a radost dětí z nadělených dárků. Školka ožila přítomností dospěláků a děti jim rády předvedly své schopnosti a nadání. Děkujeme všem rodičům za podporu a přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti v novém roce a krásné prožití vánočních svátků.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.