Mateřská škola Liberec Barvířská

Informace ke karanténě a termín odběru

Vážení rodiče,

přeposíláme informace z KHS v Liberci a žádáme Vás o dodržování pokynů.
„V souvislosti s potvrzeným případem onemocnění COVID 19 ve Vaší mateřské školce bylo rozhodnuto, že dětem, které byly dne 12.-16.10.20 přítomny ve školce a byly ve styku s pozitivními, byla nařízena karanténa. Všechny děti a příslušní zaměstnanci budou absolvovat test, na který se dostaví ve čtvrtek 22.10.20 na určené místo do MŠ Barvířská v Liberci, a to na 9 hodinu, kam přijede odběrová sanita. Elektronickou žádanku na test zajistí KHS Liberec. Na odběr se dítě dostaví  v roušce a s kartičkou pojištěnce. Karanténa je stanovena na 10 dní od posledního kontaktu s pozitivním, což v tomto případě je do 26.10.20 včetně.  Karanténa se týká pouze dětí a daného personálu školky, nikoliv rodinných příslušníků. Doporučujeme však, aby děti byly v rámci rodin co nejvíce izolovány.
Zároveň prosím o to, aby rodiče dětí o této skutečnosti informovali obvodní lékaře dětí, kteří si informace zapíší do jejich zdravotní dokumentace. „

Děkuji všem za spolupráci

Miloslav Kuželka, ředitel školy

Fotogalerie:

Není k dispozici žádná fotografie v galerii