Advent

V sobotu 11. prosince Vás zveme na Vánoční dílnu, která se koná v prostorách základní školy od 9.00 - 12.00 hodin. Děti si zde vyrobí nějakou maličkost, která potěší babičky a tetičky pod vánočním stromečkem. Čekání na Ježíška je dlouhé, přijďte ho se svými dětmi trochu oživit rukodělným snažením.
Ve čtvrtek 16. prosince se společně s družinou základní školy sejdeme v 16.00 hodin v prostorách školní jídelny, kde se pořádá vánoční dýchánek a naše děti se zapojí do programu písničkou a básničkou, které si pro chvíle vánoční připravily. Srdečně Vás zveme.
Naše školková besídka s posezením rodičů a rozbalováním dárků, s pěknou koledou a voňavým cukrovím se uskuteční 21. prosince od 15.00 hodin. V 15.30 Vám děti prozradí, jak se na Vánoce nachystaly a po celý advent připravovaly a v 16.00 hodin se půjdeme společně podívat pod stromeček, jestli nám Ježíšek nějaké dárky nadělil. Společně si popovídáme, předáme si recepty na báječné cukroví, můžeme si i zazpívat a pohrát si s novými hračkami. Přijďte udělat dětem hezké odpoledne a zastavit se na chvíli v tom předvánočním shonu.