Rozloučení s předškolákama

Uteklo to jako voda a už máme konec školního roku, k němu se sluší rozloučit se s našimi předškoláky a pasovat je na "velké" školáky. Tento slavný den jsme naplánovali na 17. 6. 2015, výběr to byl dobrý, sluníčko nám přálo a snad se i celý program líbil. Tentokrát byl ve zvířátkovém duchu, vstupenka byla v podobě jakéhokoli vyrobeného nebo plyšového zvířátka. Překvapení se moc povedlo a tak se nám aspoň na chvilku děti proměnily skoro v opravdové tygry, levharty, motýlky, tučňáky, kočky, psy apod. A tak jsme ty naše zvířátka ošerpovali, popřáli jim hodně štěstí do života, předali pamětní listy s knížkama a na to všechno si připili. Maminky opět nezklamaly a napekly spoustu dobrot, touto cestou jim moc děkujeme :-) Teď už jenom vyrazit tou správnou nohou... :-)